ترجمه

خدمات ترجمه انگلیسی به فارسی

خدمات ترجمه یا برگردان صنعت و هنری است که کار درک و تفسیر موضوعات، معانی، و مفاهیم پدید آمده در یک زبان (زبان مبدأ)، و سپس انتقال، معادل‌یابی و بازسازی آن‌ها در زبانی دیگر (زبان مقصد) را بر عهده می‌گیرد.

گروه ترجمه فامارت با بیش از 21 سال سابقه فعالیت در صنعت ترجمه در حال حاضر خدمات ترجمه را از زبان انگلیسی به فارسی و از زبان فارسی به انگلیسی در زمینه های مختلف ارائه می دهد.

خدمات ترجمه فامارت

ترجمه دانشجویی

ترجمه مقالات ISI و مجلات معتبر علمی

ترجمه پایان نامه و رساله

ترجمه چکیده مقالات و پایان نامه

ترجمه کتاب و کتاب الکترونیکی

ترجمه سایت و ایمیل

ترجمه قراردادهای تجاری و مالی

ترجمه فیلم و فایل های صوتی

ترجمه زیرنویس فیلم و سریال

ترجمه کاتالوگ و بروشور

ترجمه رزومه

خدمات ترجمه فامارت
خدمات مرکز ترجمه فامارت

مدیریت گروه ترجمه فامارت

مریم حیدری مدیر مرکز ترجمه فامارت

مدیریت گروه ترجمه فامارت را خانم مریم حیدری با 21 سال سابقه ترجمه و تدریس زبان انگلیسی برعهده دارند. ایشان از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهی کشور هستند که دوره کارشناسی را در رشته ادبیات زبان انگلیسی در دانشگاه فردوسی مشهد و دوره کارشناسی ارشد را در رشته زبان شناسی در دانشگاه تربیت مدرس تهران با موفقیت گذرانده است.

استفاده از ترجمه دانشجویی برای چه کسانی مناسب است؟

خدمات ترجمه دانشجویی مناسب افراد و دانشجویانی است که جهت مطالعه شخصی خود درخواست سفارش می دهند یا اینکه قصد دارند پروژه ای را در کلاس های دانشگاه ارائه دهند.

همچنین جهت سهولت و پیشرفت در کار پروژه های علمی و پژوهشی خود می توانید ترجمه مقالات مرتبط با پروژه در حال انجام خود را به ما بسپارند. گاهی شما فقط قصد دارید بخشی از یک کتاب یا یک مقاله را جهت روشن شدن یک موضوع ترجمه کنید اما خودتان فرصت ترجمه آن را ندارید. ما این کار را با سرعت و دقت بالا برای شما انجام می دهیم.

مرکز ترجمه فامارت

استفاده از ترجمه حرفه ای برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجو هستید و باید چکیده مقاله خود را ترجمه کنید.

دانشجو، پژوهشگر و یا استاد دانشگاه هستید و پس از پژوهش و تحقیق فراوان مقاله ای را نگارش کرده اید و قصد چاپ و انتشار آن را در مجلات و ژورنال های معتبر ایرانی و خارجی دارید.

قصد دارید برای شروع نگارش پایان نامه و یا تکمیل آن مقالاتی را ترجمه نمایید. استفاده از سفارش ترجمه حرفه ای مناسب شماست.

قصد دارید پایان نامه و رساله خود را ترجمه کنید و یا اینکه پایان نامه خود را به صورت کتابی درآورده و سپس ترجمه نمایید.

در صورتی که قصد چاپ و انتشار کتاب های تالیف شده خود را دارید سفارش ترجمه های حرفه ای مناسب شماست. یا اینکه در حال نوشتن کتابی هستید و قصد دارید بخشی از محتوای یک کتاب یا مقاله را ترجمه کرده و در کتاب خود بگنجانید.

صاحب کسب و کار و شرکتی هستید و قصد بازاریابی و فروش بیشتر و توسعه کسب و کارتان را دارید، در ترجمه کاتالوگ و بروشورهای شما و یا شرکت های طرف قراردادتان می توانید روی ما حساب کنید.

صاحب سایت یا فروشگاه اینترنتی هستید و می خواهید خدمات و محصولات خود را به مردم و کاربران غیرایرانی معرفی کنید. برای ترجمه محتوا و مطالب سایت خود می توانید با ما تماس بگیرید.

در حال مذاکره با شرکت های معتبر خارجی هستید و قصد معامله و استفاده از امکانات و محصولات آنها را دارید، و انعقاد قرارداد با شرکت های دیگر را پیگیری می کنید.

در حال مکاتبه و نامه نگاری اداری با شرکت های خارجی هستید و نیاز به ترجمه قراردادهای مالی و تجاری دارید تا معامله ای شفاف و دقیق انجام دهید.

قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران و یا اقامت در کشورهای دیگر را دارید. نیاز به ترجمه حرفه ای رزومه تحصیلی و شغلی، و انگیزه نامه را دارید.

خدمات تخصصی ترجمه
ترجمه فوری متون و مقالات

ترجمه متون و مقالات از زبان انگلیسی به فارسی و از زبان فارسی به انگلیسی پذیرفته می شود.

با بیش از 21 سال سابقه ترجمه انواع متون تخصصی، فنی، مهندسی، دانشجویی و دانشگاهی و … در خدمت شما عزیزان هستیم.

تلفن تماس:

۰۹۱۲۸۳۳۴۴۶۸ – ۰۹۱۲۸۳۳۴۴۵۹

امکان ارسال سفارش از طریق برنامه های تلگرام و واتساپ، ارسال ایمیل به آدرس order[at]famart.ir و ثبت سفارش در سایت فامارت

درباره مراحل سفارش ترجمه و ویرایش متون انگلیسی و فارسی بیشتر بدانید.

جهت ثبت سفارش ترجمه خود به لینک زیر مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

اسکرول