ترجمه تخصصی

ترجمه مقالات ISI و ژورنال‌های معتبر علمی

گروه فامارت در حال حاضر ترجمه مقاله ISI و مجلات معتبر علمی را در بخش زبان انگلیسی در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی ارائه می نماید.

ترجمه فوری مقاله
ترجمه تخصصی مقالات انگلیسی و فارسی

خدمات ترجمه مقالات در دو دسته ترجمه مقالات انگلیسی به فارسی و ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای خدمت دانشجویان عزیز و اساتید گرامی دانشگاه‌ها ارائه می گردد.

کلیه سفارشات ترجمه مقالات پس از ترجمه تخصصی، مورد بازخوانی و ویرایش دقیق قرار می‌گیرند.

ترجمه مقاله isi
ترجمه تخصصی مقالات ژورنال‌های علمی

دانشجویان، اساتید دانشگاه، اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان محترم می توانند با توجه به زمان تحویل ترجمه مورد نظرشان اقدام به انتخاب ترجمه به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری نمایید.

قیمت و زمان ترجمه مقاله

جهت اطلاع از قیمت ترجمه و زمان تحویل ترجمه‌ها در فامارت می توانید به بخش قیمت ترجمه مراجعه کنید.

زمان تحویل ترجمه ها به صورت عادی، نیمه‌فوری و فوری محاسبه می‌گردد.

در قسمت قیمت ترجمه می توانید قیمت ترجمه متون انگلیسی به فارسی و قیمت ترجمه متون فارسی به انگلیسی را به صورت تفکیک شده و براساس رشته و زمینه مورد نظر خود ملاحظه بفرمایید.

ترجمه تخصصی مقاله
ترجمه فوری مقالات انگلیسی و فارسی

خدمات ترجمه مقاله فامارت برای چه کسانی مناسب است؟

دانشجویان عزیز در صورتی که ترجمه مقالات خود را برای مطالعه شخصی، پروژه کلاسی، ارائه در کلاس، استفاده در پایان‌نامه، چاپ در مجلات علمی کشور و یا چاپ به صورت کتاب در نظر دارید؛ فامارت کیفیت ترجمه شما را تضمین می کند تا ترجمه‌ای با کیفیت را دریافت نمایید.

دانشجویان، اساتید دانشگاه و محققان محترم در صورتی که کیفیتی بسیار بالا را برای ترجمه کتاب، مقاله، پایان‌نامه و رساله را خواستارید و می‌خواهید آن را در مجلات معتبر خارجی و یا به صورت کتاب چاپ نمایید ترجمه خود را به فامارت بسپارید.

ترجمه مقاله

7 دیدگاه برای “ترجمه مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

اسکرول