درباره ما

درباره مرکز ترجمه فامارت

درباره مرکز ترجمه فامارت بیشتر بدانید

همزمان با پیشرفت تکنولوژی و نفوذ سریع اینترنت در بین جامعه، مرکز ترجمه فامارت با تیم مدیریتی قوی و با بهره‌گیری از توانایی‌های جوانان این مرز و بوم در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک و کارآفرینی، دست به ارائه خدمات کاملا آنلاین زده است تا بتواند فاصله‌ها و زمان را به حداقل برساند و همه‌ی هم‌میهنان عزیز از خدمات با کیفیت و سریع بهره‌مند گردند.

لوگوی مرکز ترجمه فامارت
مرکز ترجمه فامارت
ثبت سفارش آنلاین

از مزیت‌های مرکز ترجمه فامارت این است که شما سروران گرامی در هر زمان از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل و از تمام نقاط این کره خاکی می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید و سریعاً از هزینه‌های مربوط به خدمات ما مطلع شوید.

خدمات ما شامل ترجمه، ویراستاری و تایپ متون می‌باشد و در پایان امیدواریم که بتوانیم ذره کوچکی از مشقت و سختی تلاش‌های شما سروران گرامی را کاسته و در حرکت علمی رو به جلو و پیشرفت ایران عزیزمان با شما سروران گرامی شریک باشیم.

خدمات فامارت

ترجمه تخصصی مرکز ترجمه فامارت
ترجمه تخصصی

مرکز ترجمه فامارت با ارائه خدمات نوآورانۀ ترجمه، تلاش دارد تا بتواند ترجمه‌‌های با کیفیتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. از این رو این مرکز، با گنجاندن خدمات متنوع و گوناگون ترجمه توانسته‌ است، هر آنچه نیاز به ترجمه شدن دارد را پوشش دهد.

 در گستره‌ خدمات متنوع ما، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و چکیده مقاله، مقالات ISI و مجلات و ژورنال‌های معتبر دنیا، ترجمه جزوات و پروژه‌های دانشجویی، ترجمه پایان‌نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکتری، کاتالوگ و بروشور شرکت­‌ها و سازمان‌­ها، ترجمه اسناد و مدارک تجاری و اداری، ترجمه قراردادهای بازرگانی و بین المللی، ترجمه ایمیل و نامه‌های اداری و تجاری، ترجمه سایت، ترجمه رزومه، انگیزه‌نامه و توصیه‌نامه شغلی و تحصیلی، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری، ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و … گنجانده شده است.

مرکز ترجمه فامارت
فامــــــــــــــــــــــــــــــــــارت

با توجه به این خدمات مشتریان ما می‌توانند اطمینان داشته باشند که تمام خدمات ترجمه‌ای که نیاز دارند توسط مرکز ترجمه آنلاین فامارت انجام می‌شود.

خدمات جهانی مرکز ترجمه فامارت
ترجمه متون تخصصی

سایت مرکز ترجمه فامارت کسب و کاری است آنلاین بر پایه ارائه خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی که در جهت رفع نیاز هموطنان عزیز راه‌اندازی گردیده است. فامارت با افزایش دانش و آگاهی خود در جهان امروز تلاش می‌کند برترین و با کیفیت‌ترین خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی را ارائه دهد.

خدمات تخصصی ویرایش در مرکز ترجمه فامارت
ویرایش تخصصی فامارت

خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی توسط برجسته‌ترین دانش‌آموختگان برتر دانشگاه‌های ایران و با مدیریت سرکار خانم مریم حیدری از دانش‌آموختگان برتر رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه فردوسی مشهد و زبانشناسی همگانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران با بیش از ۲۱ سال سابقه ترجمه و تدریس زبان انگلیسی ارائه می‌گردد.

به مرکز ترجمه فامارت خوش آمدین
خدمات تخصصی ترجمه

امیدواریم بتوانیم خدمات مناسب و باکیفیتی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم و در برابر پروردگار سربلند باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول