همزمان با پیشرفت تکنولوژی و نفوذ سریع اینترنت در بین جامعه، مرکز ترجمه فامارت با تیم مدیریتی قوی و با بهره‌گیری از توانایی‌های جوانان این مرز و بوم در راستای اجرای سیاست‌های دولت الکترونیک و کارآفرینی، دست به ارائه خدمات کاملا آنلاین زده است تا بتواند فاصله‌ها و زمان را به حداقل برساند و همه‌ی هم‌میهنان عزیز از خدمات با کیفیت و سریع بهره‌مند گردند.

از مزیت‌های مرکز ترجمه فامارت این است که شما سروران گرامی در هر زمان از شبانه‌روز و حتی ایام تعطیل و از تمام نقاط این کره خاکی می‌توانید به صورت آنلاین سفارش خود را در سایت ما ثبت کنید و سریعاً از هزینه‌های مربوط به خدمات ما مطلع شوید.

لوگوی مرکز ترجمه تخصصی فامارت
ترجمه فوری متون و مقالات

خدمات ما شامل ترجمه، ویراستاری و تایپ متون می‌باشد و در پایان امیدواریم که بتوانیم ذره کوچکی از مشقت و سختی تلاش‌های شما سروران گرامی را کاسته و در حرکت علمی رو به جلو و پیشرفت ایران عزیزمان با شما سروران گرامی شریک باشیم.

مرکز ترجمه فامارت با ارائه خدمات نوآورانۀ ترجمه، تلاش دارد تا بتواند ترجمه‌‌های با کیفیتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. از این رو این مرکز، با گنجاندن خدمات متنوع و گوناگون ترجمه توانسته‌ است، هر آنچه نیاز به ترجمه شدن دارد را پوشش دهد.

لوگو مرکز ترجمه فامارت

 

در گستره‌ خدمات متنوع ما، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله و چکیده مقاله، مقالات ISI و مجلات و ژورنال های معتبر دنیا، ترجمه جزوات و پروژه های دانشجویی، ترجمه پایان نامه کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله دکتری، کاتالوگ و بروشور شرکت­ها و سازمان­ها، ترجمه اسناد و مدارک تجاری و اداری، ترجمه قراردادهای بازرگانی و بین المللی، ترجمه ایمیل و نامه های اداری و تجاری، ترجمه سایت، ترجمه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه شغلی و تحصیلی، ترجمه فایل‌های صوتی و تصویری، ترجمه زیرنویس فیلم و سریال و … گنجانده شده است.

famart logo

با توجه به این خدمات مشتریان ما می‌توانند اطمینان داشته باشند که تمام خدمات ترجمه‌ای که نیاز دارند توسط مرکز ترجمه آنلاین فامارت انجام می‌شود.

مرکز ترجمه فامارت

سایت مرکز ترجمه فامارت کسب و کاری است آنلاین بر پایه ارائه خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی که در جهت رفع نیاز هموطنان عزیز راه اندازی گردیده است. فامارت با افزایش دانش و آگاهی خود در جهان امروز تلاش می کند برترین و با کیفیت ترین خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی را ارائه دهد.

professional-proofreading-famart.ir
proofreading-at-famart

خدمات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی توسط برجسته ترین دانش آموختگان برتر دانشگاه های ایران و با مدیریت سرکار خانم مریم حیدری از دانش آموختگان برتر رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه فردوسی مشهد و زبانشناسی همگانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران با بیش از ۱۹ سال سابقه ترجمه و تدریس زبان انگلیسی ارائه می گردد.

welcome-to-famart.ir

امیدواریم بتوانیم خدمات مناسب و باکیفیتی خدمت شما عزیزان ارائه نماییم و در برابر پروردگار سربلند باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.