ویرایش متون و مقالات تخصصی

ویرایش تخصصی متون

ویرایش متون در اصطلاح، به مجموعهٔ فعالیت‌های علمی و هنری گفته می‌شود که در نتیجهٔ آن، متن کتاب یا مقاله یا گزارش و به‌طور کلی هر پیام و خبری برای مخاطب، ساده، روان، قابل‌درک و پذیرفتنی‌تر شود.

ویرایشگری یا ویراستاری یا ادیتوری به فرایند انتخاب و آماده‌سازی محصولات نوشتاری، دیداری، تصویری، شنیداری، و رسانه‌ایِ برای انتقال اطلاعات می‌گویند.

در فرایند ویرایش ممکن است تصحیح، تلخیص (خلاصه‌سازی)، ساماندهی و بسیاری از تغییرات دیگر به قصد تولیدِ اثری منسجم، یکدست، درست، دقیق و کامل صورت گیرد.
به شخصی که ویرایش می‌کند ویرایشگر یا ویراستار می‌گویند.

هر متن یا نوشته باید از جهات گوناگونی مانند محتوا، بیان، صحّت و اعتبار، دقت، نظم، آراستگی و علایم نگارشی بررسی و بازبینی شود.
به این بازبینی «ویرایش» یا «ویراستاری» می‌گویند.

ویراستار موظف است که ضمن رعایت سبک صاحب نوشته یا مترجم، خطاهای دستوری، حشو، تکرار، گزافه‌گویی و عبارت‌های بی‌شیرازه و پریشان را سامان دهد.

گروه فامارت در حال حاضر خدمات ویرایش را در زبان های انگلیسی و فارسی در زمینه های مختلف ارائه می دهد.

ویرایش فوری متون
ویرایش تخصصی متون انگلیسی و فارسی

امکان ارسال سفارش ویرایش در پیام رسان تلگرام و واتساپ

ویرایش متون انگلیسی

گروه فامارت ویرایش متون انگلیسی را در زمینه های مختلف و همچنین ویرایش متون ترجمه شده از فارسی به انگلیسی را نیز ارائه می دهد.

در صورتی که مقاله ای را به انگلیسی نوشته اید و قصد چاپ آن را در مجلات و ژورنال های معتبر دارید؛ و پیش از ارسال به مجله مورد نظر می خواهید از نگارش صحیح متن خود اطمینان حاصل کنید و یا اینکه مقاله خود را برای مجله ارسال کرده اید و ایرادهایی به متن شما گرفته شده است. گروه فامارت با هزینه ای بسیار مناسب تر از سایر مراکز، خدمات ویرایش متون و مقالات انگلیسی را به شما ارائه می دهد.

ویرایش تخصصی

ویرایش متون فارسی

در صورتی که مقاله ای را به تازگی نگاشته اید و قصد دارید در مجلات و ژورنال های داخلی آن را به چاپ برسانید اما مقاله شما دارای اشکالات نکارشی است؛
و یا اینکه متن شما روان نوشته نشده و یا برای خوانندگان دیگر به سهولت قابل درک نیست؛
مقاله ای به زبان انگلیسی را به فارسی ترجمه کرده اید و قصد ویرایش صحیح آن را دارید؛
و یا قصد دارید از پایان نامه خود دفاع کنید و یا آن را به استاد و دانشگاه ارائه دهید؛
می خواهید کتاب خود را که ماه ها و سال ها برای نگارش آن زحمت کشیده اید را چاپ نمایید؛

گروه فامارت با هزینه ای بسیار مناسب تر از سایر مراکز، خدمات ویرایش متون فارسی را به شما عزیزان ارائه می دهد. شما می توانید پیش و یا حتی پس از ارسال متون خود به مجلات و یا انتشارات، ویرایش متون و مقالات فارسی را به فامارت بسپارید.

ویرایش تخصصی متون انگلیسی و فارسی

گروه فامارت خدمات ویرایش متون فارسی را در زمینه های مختلف و همچنین ویرایش متون ترجمه شده از انگلیسی به فارسی را نیز ارائه می دهد.

جهت مشاهده قیمت ویرایش بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

جهت ثبت سفارش ویرایش خود به لینک زیر مراجعه فرمایید.

همچنین می توانید جهت سفارش ویرایش، متون خود را به آدرس ایمیل order[at]famart.ir ارسال فرمایید.

25 دیدگاه برای “ویرایش متون و مقالات تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

اسکرول
×

گفتگو با پشتیبانی در واتساپ

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟